Konferencje & Szkolenia

Pakiety konferencyjne

Oferujemy bogate pakiety konferencyjne i szkoleniowe, organizację imprez na wysokim poziomie oraz rozbudowanymi pomysłami na integrację. Zapewniamy świetne warunki do wszelkiego rodzaju zabaw firmowych w gronie różnej wielkości.

Układy sal

W podkowę

Teatralny

Kolumnowy

Szkolny

Bogate wyposażenie

Posiadamy 4 sale o łącznej powierzchni 500 m2, z systemem przesuwnych ścian i pełną adaptacją do potrzeb danej grupy. Kameralna konferencyjna sala w wersji Prestige zapewni skórzane fotele, 42 calowy telewizor, projektor oraz ekran. Na mniejsze spotkanie przygotowaliśmy 10 kajut w stylu marynistycznym, czy 4 loże z kanapami w klubowym klimacie. W ramach wieczornej rozrywki proponujemy salę gier i symulatorów.

Imprezy integracyjne

Pojazdy mechaniczne

Wybierz się w niezapomnianą przygodę! Jeśli dźwięk silnika jest dla Ciebie muzyką i uwielbiasz ekstremalne emocje, trafiłeś idealnie. Nasze pojazdy to prawdziwa gratka dla fanów silnych przeżyć. Jeśli lubisz się zmęczyć, ubrudzić i kochasz wyzwania, to jesteś w dobrym miejscu. Mamy propozycje dla nieustraszonych!

Wieczór tematyczny

Wieczór tematyczny to sposób na integrację, relaks i dobrą zabawę. W mgnieniu oka przeniesiemy Was w wymarzone miejsca. W każdym z nich czekają niespodzianki i moc wrażeń! Wybierzcie, co Was kręci, a my zajmiemy się resztą. Wiemy, że każdy lubi coś innego, dlatego mamy tak wiele propozycji.

Imprezy na wodzie

Ahoj, przygodo! Tak wołają wilki morskie i pogromcy wód. Jeśli woda Wam niestraszna, zapraszamy na jeziora. Zmierzcie się z wodami mazurskich jezior (lub każdego innego regionu kraju) na wybranym sprzęcie. Mamy coś dla prawdziwych weteranów i laików. Dla żądnych przygód i dużych prędkości oraz miłośników rywalizacji.

Konkurencje Team Building

Parafrazując Kabaret Starszych Panów, jeżeli robić imprezę integracyjną to nie indywidualnie, jeżeli angażować się w team building, to tylko we dwóch, niech Ci partneruje w niej Twój druh – Bartbo czyli od biznesu do rozrywki.

Teleturnieje

Czy oglądając programy telewizyjne marzyłeś, żeby znaleźć się po drugiej stronie ekranu? Chciałeś stanąć przed kamerą i zagrać o wszystko? Zmierz się w jednej z gier telewizyjnych. Odpowiednia oprawa światłem wprowadzi uczestników w klimat wydarzenia a sympatycznych konferansjer będzie puentował odpowiedzi na pytania.

Iceboard

Co wyjdzie z połączenia łyżew, windsurfingu i zamarzniętego jeziora?

Kosmiczny trener

Dwie rzeczy są w życiu pewne – śmierć i podatki. A co z grawitacją? Na Ziemi raczej się od niej nie uwolnimy, a więc wszystkie chodzące w chmurach duszyczki są chcąc, nie chcąc uziemione. Istnieją jednak pewne sposoby, by choć na chwilę przenieść się w inny wymiar i poczuć to, co odczuwa kosmonauta podczas lotu kosmicznym promem!

Regaty żeglarskie

Dla każdego z nas hasło regaty żeglarskie oznacza coś innego. Dla jednych jest to po prostu przejażdżka łódką, dla drugich wielka przygoda. Regaty mogą być też wymagającą próbą, walką z własnymi słabościami i żywiołem wody oraz wiatru.

Pokazy barmańskie

Latające butelki, wirujące szklanki, zimny shaker, płonący bar, dwóch uśmiechniętych artystów i to co jest owocem ich pracy, czyli wybitnie dobry kolorowy drink. Tak w skrócie wygląda pokaz barmański… wyobraź sobie jak musi smakować – nie tylko drink ale cały pokaz!

Mecz na wodzie

Zainspirowania wydarzeniami związanymi ze słynnym meczem wodnym, który odbył się na Stadionie Narodowym postanowiliśmy spełnić marzenie kilku tysięcy osób.

Quady

Przypomnij sobie dziecięce wspomnienia – filmy z Sylvestrem Stallonem, Arnoldem Schwarznegerem, a może nawet naszych, rodzimych Czterech pancernych i psa. Razem z nami, możesz swobodnie wczuć się, choć trochę, w ich rolę, kiedy będziesz pędził naszym quadem przez bezdroża. Błoto, pot, zmęczenie i iskra w Twoich oczach, będą jednak prawdziwe.

Galeria

Nasza oferta

Restauracja

Kulinarna podróż po całym świecie, od klasycznej kuchni polskiej, przez specjały kuchni europejskiej aż po niesamowite doświadczenie oferowane przez dania fusion, serdecznie zapraszamy.

Konferencje

Doskonale wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe, możliwość różnej konfiguracji ustawienia sal, organizacji spotkań dla grup różnej wielkości i dopasowania usług do oczekiwań.

Wesela

Piękna i przestronna sala bankietowa i weselna oraz ogromny ogród oferujący przestrzeń do organizacji wesela w plenerze, znakomita obsługa oraz cenione menu według wszelkich preferencji Państwa Młodych.

Zapraszamy do kontaktu


Realizacja