O obiekcie

O nas

Hotel Parasol to obiekt usytuowany na terenie rekreacyjnym, z bezpośrednim dostępem do wód „Jeziora Warszawy” Zalewu Zegrzyńskiego. Obiekt oferuje Państwu 22 dwuosobowe pokoje hotelowe urządzone w czterogwiazdkowym standardzie, 2 Apartamenty Vip, sale bankietową o powierzchni 900m2, 4 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 500m2, klubową piwnice, sale kinową, sale bilardową, 2 bary, salę zabaw dla najmłodszych, taras widokowy, własne molo widokowe, do którego cumują jednostki pływające oraz liczne miejsca relaksu pozwalające na odpoczynek bez potrzeby oddalania się od Warszawy.

Kompleksowo wyposażone i w pełni klimatyzowane sale mieszczą ponad 350 osób. Niezmiernie atrakcyjne położenie z pewnością doda splendoru każdej imprezie oraz pozwoli na pełną swobodę w wyborze scenariusza spełniającego Państwa oczekiwania.

Niepowtarzalna architektura budynku, nietuzinkowa aranżacja wnętrz, apetyczne dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz dyskretna obsługa, sprawią, że atmosfera podczas organizowanego w nim przyjęcia czy spotkania na długo pozostanie w pamięci Gości.

Nasz obiekt to idealne miejsce na imprezy rodzinne, biznesowe, jak również szkolenia i konferencje . Nasze doskonale wyposażone sale szkoleniowe zapewnią optymalne warunki do pracy, a w komfortowo urządzonych pokojach zaznają Państwo upragnionego wypoczynku. Wiele możliwości w jednym miejscu oraz elastyczność zespołu są odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu


Realizacja