Restauracja

Kuchnia polska i międzynarodowa

Restauracja Parasol oferuje kulinarną podróż po różnych zakątkach świata, od klasycznej kuchni polskiej, przez specjały kuchni europejskiej aż po doświadczenia związane potrawami fusion. Wysoka jakość używanych przez nas produktów, wraz z pasją wkładaną przez naszych kucharzy w każde z dań, powodują, że po prostu chce się do nas wracać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Restauracja funkcjonuje sezonowo od czerwca do września.

Kameralne wnętrza

Kameralne wnętrza naszej sali restauracyjnej, w połączeniu z rozległymi tarasami widokowymi tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę. Wystrój naszych sal zaaranżowany został z myślą o komforcie naszych gości, wygoda gości jest dla nas zawsze najważniejsza. Wygoda i swoboda w połączeniu z niesamowitymi doświadczeniami kulinarnymi sprawią, że staniemy się dla Państwa punktem częstych wizyt.

Galeria

Nasza oferta

Restauracja

Kulinarna podróż po całym świecie, od klasycznej kuchni polskiej, przez specjały kuchni europejskiej aż po niesamowite doświadczenie oferowane przez dania fusion, serdecznie zapraszamy.

Konferencje

Doskonale wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe, możliwość różnej konfiguracji ustawienia sal, organizacji spotkań dla grup różnej wielkości i dopasowania usług do oczekiwań.

Wesela

Piękna i przestronna sala bankietowa i weselna oraz ogromny ogród oferujący przestrzeń do organizacji wesela w plenerze, znakomita obsługa oraz cenione menu według wszelkich preferencji Państwa Młodych.

Zapraszamy do kontaktu


Realizacja