Wesela

Królewskie wesele

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Chcesz zorganizować wesele pod Warszawą? Nasza Oferta weselna sprawi, że będzie to niezapomniane przyjęcie zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla ich gości. W efektownie udekorowanych salach dostosowanych do życzeń zamawiającego, przy stołach suto zastawionych specjałami polskiej kuchni ugościmy wszystkich najlepiej jak umiemy.

Oferujemy

2 sale weselne
30-400 miejsc siedzących
Parkiet taneczny 250m2
Scenę muzyczną
Konsultanta ślubnego
Plener na ślub
Własny catering
Dodatkowe usługi
Dekoracje w cenie
3 pokoje w cenie
Tradycyjny ceremoniał powitania Nowożeńców chlebem i solą
Lampkę wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej
Obsługę kelnerską na najwyższym poziomie
Specjalny apartament dla Państwa Młodych
Dozorowany parking hotelowy

Ślub w plenerze

Wesele w plenerze cieszy się coraz większą popularnością w Polsce a proponowane przez firmy namioty weselne nie odbiegają standardem od najpiękniejszych sal hotelowych. To co nas wyróżnia, to indywidualny charakter każdej imprezy, dopasowany do Państwa potrzeb, wizji i marzeń. Z dala od miejskiego zgiełku… w otoczeniu zieleni… lub na plaży, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, szumu drzew, widoku wody, muzyki na żywo przysięgacie sobie miłość tak piękną jak miejsce, w którym właśnie jesteście…

Galeria

Nasza oferta

Restauracja

Kulinarna podróż po całym świecie, od klasycznej kuchni polskiej, przez specjały kuchni europejskiej aż po niesamowite doświadczenie oferowane przez dania fusion, serdecznie zapraszamy.

Konferencje

Doskonale wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe, możliwość różnej konfiguracji ustawienia sal, organizacji spotkań dla grup różnej wielkości i dopasowania usług do oczekiwań.

Wesela

Piękna i przestronna sala bankietowa i weselna oraz ogromny ogród oferujący przestrzeń do organizacji wesela w plenerze, znakomita obsługa oraz cenione menu według wszelkich preferencji Państwa Młodych.

Zapraszamy do kontaktu


Realizacja